KURZ JE VHODNÝ PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Baletní lekce pro dospělé je vedena sympatickou lektorkou, která Vás naučí zábavnou formou základy baletu. Zaměřuje se na správné držení těla, koordinaci pohybů a vnímání prostoru. Pomůže zdravě protáhnout a zpevnit celé tělo.

Balet je základ pro všechny tanečníky. Je to základ tance a ideální průprava k mnoha sportům. Rozvíjí pohybové spojenosti a zlepšuje fyzickou kondici.  
Kurzy baletu jsou určené pro všechny věkové skupiny. Naučíte se zábavnou formou správnému držení těla, koordinaci pohybu, vnímání hudebního rytmu a orientaci v prostoru, zlepšíte si svou fyzickou kondici a flexibilitu pohybového aparátu. 

Kurz vede Lucie Kožušníková

Absolventka Státní taneční konzervatoře v Praze - obor klasický tanec. Již během studií tančila na prknech Národního divadla v baletu Louskáček, Spící krasavice, Marná opatrnost. Jezdila na taneční vystoupení do zahraničí, účastnila se tanečních workshopů v moderním, jazzovém, charakterním, lidovém tanci pod vedením světových lektorů.

Praxe:

  • angažmá v Černém divadle Jiřího Srnce - zájezdový soubor, kde v představení Peter Pan tančila jednu z hlavních rolí "Zvoněnku".
  • procestovala jižní a střední Ameriku, kde má Černé divadlo velký úspěch
  • členka baletu Hudebního divadla Karlín, účinkování v muzikálech: Zpívání v dešti, Jekyll a Hyde, Producenti, Noc na Karlštejně, Dracula, Jesus Christ Superstar, Vražda za Oponou, Limonádový Joe, Carmen, Bonnie a Clyde, dále v operetách Netopýr, Polská krev, Mam zela Nitouche, Čardášová princezna a mnoho dalších..
  • dnes je maminkou dvou dětí, ale stále působí v Karlínském divadle jako externistka

Taneční kurz Balet - Lektor Lucie Kožušníková