KURZ JE VHODNÝ PRO DOSPĚLÉ I DĚTI

Hip Hop taneční kurz La Tropical

Street dance, nazývaný také pouliční tanec, je zastřešující pojem, který se používá pro popis tanečních stylů, které se vyvinuly mimo tanečního studia, přímo v ulicích, školních dvorech a tanečních klubech. Street dance zahrnuje všechny pouliční tance, ve kterých si nachází stále větší oblibu mladá generace.

Mezi taneční techniky a styly, které lze do Street dance zařadit patří hip hop new style, hip hop old style (klasický, počáteční hip hop), hype, funky, součástí toho je jako úplně první lockin', dále pak poppin' a house. Všechny tyto tance jsou neoddelitelně spjaty s konkrétní hudbou a životním stylem.

Naučte se základy hip-hopu a street dance s naším špičkovým lektorem! Udělejte si taneční studio ze svého obýváku nebo dětského pokoje!

Kurz lektoruje Benjamin Peguero

Tanečník pro národní divadlo v projektu Tvůrčí Afrika na představení Ghost, Divadlo Ponec, vystoupení se zpěvačkou Zuzanu Gambooa, Vystupování se skupinou Ba To Cu a X- Style na Afrických a Brazilských festivalech, choreograf maturitního vystoupení pro Gymnázium Mensa, vystoupení v klipech pro Adélu, Chrise Mumbu a další.

Tanci se věnuje od svých 12 letech, kdy začal tančit break dance a hip hop
v TS Emotion. Kromě toho byl členem skupin Last Minute, Feel the Bounce, X-Style, Tradici a Ba. To. Cu. Od roku 2009 se aktivně účastní lekcí od mezinárodních lektorů na Hip Hop Meetingu, Street Dance Kempu a na dalších workshopech v Česku i Americe. Aktivně se účastní tanečních battlů, soutěží a uměleckých projektů.

Mimo jiné také vystupoval ve spoustě komerčních reklam, filmech, hudebních klipech a divadlech.

Věnuje se tanečním stylům Break dance, Hip hop, Poppin, House dance, Capoeira, Salsa, Afro, Dancehall, contemporary a další.

Benjamin Peguero - lektor hip-hop a street dance kurzu